-S-

Bátor Virág vagyok, a 10/2 osztályba járok. Immár hatodik éve tanulok a gimiben.
A rádiósok csapatához egy éve csatlakoztam, mert nagyon szeretek a hangommal szerepelni.
Imádok olvasni, akár hangosan is, az iskolai műsorokban is gyakran részt veszek, mint narrátor.
Nagyon boldog vagyok, hogy én is hirdetős lehetek, mert a hangulat mindig fantasztikus és sok klassz embert ismerkedtem meg ezáltal.

-S-

Beőr Anett vagyok a 10/4 bioszos részéről.
Lassan egy éve hirdetősként a rádió team tagja vagyok,
és meg kell mondjam, azóta sokkal boldogabban telnek a napjaim a suliban.
Remélem, hogy a jövő tanévben már élőben hallhatjátok
(ismét) a hangunkat!

-S-

Kocsis Juci vagyok, a 10/4 bioszosainak egyike. Ősszel lesz egy éve, hogy csatlakoztam a rádiósokhoz, és azóta a hirdetésekkel próbálom bearanyozni mindannyiótok napjait.
Remélem jövőre kibővül a csapatunk néhány új hanggal,
hogy színesebbé tehessük nektek azt a pár percet!

-S-

Sziasztok, Lukács Bence vagyok, a 11/3. osztályba járok és én vagyok a rádió zenei főszerkesztője. Jövőre harmadik éve vagyok a rádiós csapat tagja és az utóbbi időben az általam összeállított zenéket hallhatjátok az online rádióban.

-S-

Sziasztok! Dávid vagyok, a rádió zenei részlegének segédszerkesztője.
Amikor idejöttem a Hermanba, 2016-ban, nulladikos koromban már csatlakoztam a rádiósok közösségéhez. Továbbá a 11/3 osztályt erősítem és későbbiekben mind a nagyszünetben, mind az online felületen hallhattok engem, még (legalább) egy évig.