Hallo Hallo, schönen guten Tag!

Tegnap egy kisebb regényt írtam Eminemről, de belőle sosem elég, így itt van egy lejátszási lista tőle. Előbb pár érdekességet megosztok veletek, magáról az emberről.
Kiskorában elég kitaszított gyerek volt, az édesanyja drog- és alkohol-problémákkal küzdött, miközben verte a kis Marshall-t. A középiskolát nem tudta elvégezni, mivel többször is megbukott, és emiatt eltanácsolták (neki pont lehetne küldeni a bukott diák dalt, amit sokan szoktak énekelni év végén). Itt ismerkedett meg későbbi feleségével, akit a rapper édesanyja szintén nem szeretett, és emiatt elzavarta őket otthonról.
Később született egy lánya a párnak, majd a kétezres években elváltak útjaik, azonban kis idő múlva újra összejöttek. Pár hónap együttlét után egy nagyon viharos válás során (eddig) véglegesen is szétmentek. Következzen tőle a lista!

Listen & enjoy it!

Lukács Bence

U. i.: Továbbá, ha van bármilyen zenei kérésetek, akkor jelezzétek bátran felém (facebook), és lehet, hogy a következő napi lista már az általatok kért számokból fog állni!

#maradjotthon